زمان برگزاری مرحله نهایی مسابقات کتبی چهاردهمین جشنواره قرآن و عترت

زمان برگزاری مرحله نهایی مسابقات کتبی چهاردهمین جشنواره قرآن و عترت

این مسابقه با حضور ۱٢٧ نفر دانشجو نفر از دانشچویان و 79 نفرازمدرسان و کارمندان به صورت اینترنتی و متمرکز با حضور راهیافتگان در واحدهای استانی برگزار خواهد شد.

دوشنبه، ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ 313

به گزارش دبیرخانه چهاردهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی کاربردی، مرحله نهایی مسابقات کتبی چهاردهمین جشنواره قرآن و عترت، در تاریخ روز شنبه 17 شهریور ماه از ساعت 10 الی 11:15 باحضور۱٢٧ نفر دانشجو نفر از دانشچویان و 79 نفر از مدرسان  و کارمندان به صورت اینترنتی و متمرکز با حضور راهیافتگان در واحدهای استانی برگزار خواهد شد.

مرحله کشوری  آزمون کتبی این دوره از جشنواره در ٩ رشته در بخش دانشجویان و ٣ رشته در بخش مدرسان و کارکنان برگزار می گردد.

رشته های بخش کتبی دانشجویان شامل آشنايي با احاديث اهل بيت(ع) ، آشنايي بامفاهيم نهج‌البلاغه ، آشنایی بامفاهيم صحيفه سجاديه ، آشنايي با ترجمه و تفسير قرآن ، آشنايي باسيره معصومين(ع) حفظ موضوعي قرآن كريم، احكام، پرسمان معارفی و سبك زندگي اسلامي ايرانی و رشته های بخش کتبی مدرسان نیز شامل آشنايی با ترجمه و تفسير قرآن، آشنايي با مفاهيم نهج‌البلاغه و آشنايی باسيره معصومين(ع) می باشد.

 

لازم به ذکر است منابع آزمون برای شرکت­ کنندگان از طریق پست ارسال شده است و متسابقین بایستی در مدت زمان معین در نظر گرفته شده به سوالات آزمون پاسخ دهند.