معرفی نفرات برگزیده و راه یافته به مرحله پایانی جشنواره

معرفی نفرات برگزیده و راه یافته به مرحله پایانی جشنواره

پایان داوری و ارزیابی بیش از ۱۰۰۰ اثر ارسالی به چهاردهمین جشنواره قرآن و عترت

چهارشنبه، ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ 743

بنابر اعلام دبیرخانه چهاردهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی کاربردی که از سال 1395 در استان قم مستقر گردیده است نتایج نهایی و نفرات برگزیده بخش های هنری، ادبی، پژوهشی و فناوری پس از بررسی و ارزیابی بیش از 1000 اثر ارسالی و پذیرفته شده به دبیرخانه جشنواره، اعلام گردید.

بر اساس اطلاعیه دبیرخانه تعداد 51 نفر از شرکت کنندگان در بخش های هنری، ادبی، پژوهشی و فناوری که موفق به دریافت حدنصاب نمره را شده اند از سوی هیات داوران به عنوان منتخبین این دوره از جشنواره اعلام شده اند و در برخی از رشته ها به علت تعدد وجود آثار خوب و قابل توجه، با تصمیم کمیته علمی و هیات داوران دبیرخانه جشنواره  علاوه بر نفرات اول تا سوم برخی از دانشجویان به عنوان اثر شایسته تقدیر انتخاب شده اند که نتایج آن بر روی سایت جشنواره به آدرس http://quran.uast.ac.ir قابل مشاهده می باشد.

همچنین کمیته علمی جشنواره پس از دعوت از هیات داوران در بخش شفاهی و ارزیابی آثار ارسالی در رشته های تحقیق، ترتیل، دعاخوانی و اذان و همچین پس از اتمام آزمون تلفنی حفظ در رشته های حفظ 2، 5، 10، 15، 20 و حفظ کل از دانشجویان و اساتید ثبت نام کننده،تعداد 141 نفر به مرحله پایانی راه یافتند.

در بخش کتبی نیز پس از برگزاری مرحله نخست، تعداد 206 نفر از شرکت کنندگان به مرحله نهایی راه پیدا نموده اند که دبیرخانه جشنواره از طریق مرسوله پستی کتاب ها و منابع مطالعاتی آزمون نهایی را برای راه یافتگان ارسال نمود و آزمون نهایی بخش کتبی در 17 شهریور ماه به صورت اینترنتی و متمرکز برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است مراسم اختتامیه مسابقات و تجلیل از نفرات برگزیده امسال بر اساس تصمیم اتخاذ شده به میزبانی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان در هفته نخست مهر ماه برگزار خواهد شد.

اسامی راه یافتگان دانشجویان بخش شفاهی

اسامی   راه یافتگان  مدرسان و کارمندان بخش شفاهی

اسامی برگزیدگان دانشجویان بخش های پژوهشی، فناوری، ادبی، هنری

اسامی برگزیدگان مدرسان و کارمندان بخش های پژوهشی، فناوری، ادبی، هنری

دانلود فایل اصلاحیه اسامی راه یافتگان بخش کتبی به مرحله کشوری (دانشجویان)

دانلود فایل اصلاحیه اسامی راه یافتگان بخش کتبی به مرحله کشوری (مدرسان و کارمندان)