دانشگاه جامع علمی کاربردی یکی از بهترین دانشگاه ها در حوزه قرآنی محسوب می شود

دانشگاه جامع علمی کاربردی یکی از بهترین دانشگاه ها در حوزه قرآنی محسوب می شود

دبیرعلمی چهاردهمین جشنواره گفت: دانشگاه جامع علمی کاربردی رتبه سوم را در کشور کسب کرده و از بهترین دانشگاه ها در حوزه قرآنی است.

یکشنبه، ۲۰ آبان ۱۳۹۷ 52

دبیرعلمی چهاردهمین جشنواره قران و عترت گفت: دانشگاه جامع علمی کاربردی بعد از مجموعه دانشگاه های وزارت بهداشت و وزارت علوم رتبه سوم را در کشور کسب کرده و از بهترین دانشگاه ها در حوزه قرآنی محسوب می شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قم، همزمان با پایان مسابقات بخش شفاهی چهاردهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه ، اختتامیه این جشنواره با حضور دکتر امید ریاست محترم دانشگاه، دکتر پیش بین معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه و سایر مدیران ارشد دانشگاه به میزبانی استان اصفهان برگزار شد.

دکتر محمد حسن نادری مسئول دبیرخانه چهاردهمین جشنواره قران و عترت دانشگاه در مراسم اختتامیه از جشنواره قرآن و عترت، به عنوان جامع ترین فعالیت فرهنگی و جشنواره ای دانشگاه نام برد.

دکتر نادری افزود: بیست و هفت استان نمایندگانی در 6 بخش و ۳۴ رشته مختلف داشته اندکه با یکدیگر به رقابت پرداخته اند و این جشنواره حاصل نزدیک به یکسال تلاش مستمر تمام استان ها می باشد.

ایشان در سخنانی با اشاره به پیشرفت های کمی و کیفی جشنواره چهاردهم، تولیدی شدن آثار در بخش های هنری و ادبی، تقویت بخش کارآفرینی و ایده قرآنی و اضافه شدن بخش های آوایی، ادبی و هنری برای مدرسین و کارکنان را از تمایزات این جشنواره دانستند.

دکتر محمد حسن نادری با اشاره به تلاش های دبیرخانه جشنواره برای تسهیل در امر مشارکت دانشجویان، اساتید و کارکنان در جشنواره قرآن و عترت دانشگاه اظهار داشتند که راه اندازی نخستین سامانه جامع ثبت نام جشنواره قرآن و عترت، محاسن بسیاری را برای دانشگاه و دانشجویان به همراه داشته است.

مسئول دبیرخانه چهاردهمین جشنواره قرآن و عترت افزود: مسابقات شفاهی به میزبانی اصفهان به مدت دو روز برگزار شد که از تلاش های همکاران واحداستانی اصفهان تقدیر و تشکر می نماییم.

لازم به ذکر است در پایان این برنامه از نفرات برگزیده بخش های مختلف جشنواره تقدیر بعمل آمد و جوایز نفرات برتر اهدا گردید.