نایب رئیس چهاردهمین جشنواره : کار قرآنی اصلی ترین سر فصل کار ما است

نایب رئیس چهاردهمین جشنواره : کار قرآنی اصلی ترین سر فصل کار ما است

امیدواریم بتوانیم قرآن و عترت را در دانشگاه علمی کاربردی توسعه بدهیم.

یکشنبه، ۲۰ آبان ۱۳۹۷ 52

نایب رئیس چهاردهمین جشنواره عترت و قرآن گفت: نقص هایی در این جشنواره دیده می‌شود که با کمک دانشجویان برطرف و رو به پیشرفت قدم بر می‌دارد.

به گزارش ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی چهاردهمین جشنواره قرآن و عترت، پیش بین در مراسم اختتامیه چهاردهمین جشنواره قران و عترت اظهار کرد: از خدمت به شما قرآنیان خیلی خوشحالیم و این خدمت مایه خرسندی تمام مسئولین قم و اصفهان است.

وی افزود: در بین تمام قالب های فرهنگی که در دانشگاه ها است کار قرآنی اصلی ترین سر فصل کار ما است و امیدواریم بتوانیم قرآن و عترت را در دانشگاه علمی کاربردی توسعه بدهیم.

وی در خصوص اهمیت قرآن ادامه داد: قرآن کتابی برای تمامی جوانان است و کسانی که به قرآن نزدیک هستند موفق ترند و همیشه از این معجزه ماندگار استفاده می کنند .

نایب رئیس چهاردهمین جشنواره قرآن و عترت خاطر نشان کرد: کار ما تشویق به قرآن است و فعالیت در دست دانشجویان است اما همیشه معتقدیم قرآنیان بالاترین مرتبه را در دانشگاه دارند اما موضوع مهم این است که در قرآن باید نوآوری داشته باشیم.

پیش بین با بیان لزوم توسعه این جشنواره گفت: باید بپذیریم نقص هایی داریم و شاید مشکلاتی در برگزاری جشنواره پیش آمده باشد اما این تمام توان ماست و سعی داریم آن را بهتر کنیم.

وی در ادامه گفت: ما در دانشگاه عترت و قرآن را پاس میداریم اما از تلفیق این دو ناتوان هستیم و باید تلفیق این دو را در کنار هم ببینیم و برای این کار نیاز به نظر شما داریم.

وی در پایان سخنانش اظهار کرد: ما میخواهیم تعمق در آیات قرآن را افزایش دهیم به همین دلیل در حال برنامه ریزی برای ایجاد کانون های قرآن در دانشگاه های علمی کاربردی هستیم.