رییس مرکز فعالیت های قرآنی: چهاردهمین جشنواره قرآن و عترت رشد فرهنگ قرآنی و عرفان ما است

رییس مرکز فعالیت های قرآنی: چهاردهمین جشنواره قرآن و عترت رشد فرهنگ قرآنی و عرفان ما است

امیدواریم که مباحث اخلاقی در درجه اول قرار گیرد.

یکشنبه، ۲۰ آبان ۱۳۹۷ 60

رییس مرکز فعالیت های قرآنی گفت: چهاردهمین جشنواره قرآن و عترت رشد فرهنگ قرآنی و عرفان ما است و امیدواریم که مباحث اخلاقی در درجه اول قرار گیرد.

به گزارش ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی چهاردهمین جشنواره قرآن و عترت، محمدزاده اظهار کرد: تمام همکاران در استان های مختلف تلاش کردند تا این جشنواره به بهترین شکل برگزار شود و من خدمت همه خسته نباشید می‌گویم.

وی با اشاره به سخن پیامبر گفت: قدر این نعمت را بدانید چراکه خداوند محبت قرآن را در دل همه قرار نمی‌دهد و قطعا دعاهای بسیاری پشت سر شما است.

رییس مرکز فعالیت های قرآنی افزود: امیدواریم که با برگزاری چنین جشنواره هایی فرهنگ قرآن و عترت ترویج یافته و به تعداد حافظان قرآن افزوده شود.

وی با بیان اینکه این جشنواره زمینه ای برای رشد و پیشرفت افراد قرآنی است گفت: این مسابقات رشد فرهنگ قرآنی و عرفان ما است و امیدواریم که مباحث اخلاقی در درجه اول قرار گیرد.

وی افزود: در کانون های قرآن و عترت برنامه های ویژه ای در حال برگزاری است و امیدواریم که با حمایت شما در مراکز خود این کانون ها با قوت فعالیت کنند.

محمد زاده در پایان خاطر نشان کرد:ما از کسانی که ایده ها و پیشنهادات مناسب در راستای ترویج قرآن در دانشگاه دارند حمایت خواهیم کرد.