برگزاری پانزدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علمی کاربردی در قم

برگزاری پانزدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علمی کاربردی در قم

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی از برگزاری پانزدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علمی کاربردی به میزبانی دانشگاه علمی کاربردی استان قم خبر داد.

پنج شنبه، ۰۴ بهمن ۱۳۹۷ 316

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، سیداحمدرضا پیش‌بین پیش از ظهر امروز در نشست خبری که در دانشگاه علمی کاربردی استان قم برگزار شد با اشاره به عملکرد دانشگاه علمی کاربری گفت: دانشگاه جامع علمی کاربردی یکی از بزرگترین دانشگاه‌های مهارتی کشور است که بعد از انقلاب تاسیس شده و در واقع مولود انقلاب است.

وی افزود: این دانشگاه بر اساس نیازها و مهارت‌ها ایجاد شده و هدف اصلی آن بهره گیری از مهارت‌های دانشجویان است که در این عرصه به موفقیت‌های قابل توجهی دست یافته‌ایم.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی در ادامه تصریح کرد: از زمان تاسیس دانشگاه 27 سال می‌گذرد و در این مدت حدود یک ملیون و 700 هزار نفر  فارغ التحصیل داشته ایم که 26 هزار نفر از این آمار متعلق به استان قم است.

پیش‌بین از آغاز به کار دبیرخانه پانزدهمین جشنواره قرآن و عترت خبر داد و گفت: با توجه به توانمندی‌ها و ظرفیت‌های استان قم در نظر داریم برنامه‌های مختلفی به میزبانی این استان برگزار شود که یکی از این برنامه‌ها جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی کاربردی است.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی تصریح کرد: این جشنواره در دو سطح دانشجویان، مدرسان و کارکنان دانشگاه علمی کاربردی برگزار می‌شود که شامل بخش‌های شفاهی، کتبی، پژوهشی، کتابخوانی و فناوری است.

پیش بین اضافه کرد: این جشنواره با هدف تولید آثار با کیفیت و تولیدات آثار قرآنی با محوریت مهارت افزایی و کارآفرینی برگزار می‌شود و آثار دریافتی نیز با رشته‌های دانشجویان مطابقت داده می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: فراخوان جشنواره از روز شنبه آینده منتشر شده و ثبت نام از دوشنبه هفته آتی شروع می شود و مهلت ارسال آثار تا پایان فروردین ماه 1398 در نظر گرفته شده است.

لینک خبر